Alçıpan

Alçıpan

Alçıpan

Duvar ya da asma tavan yapımında kullanılmak üzere alçıdan üretilmiş iki tarafı kağıt kaplı levha olan alçıpan iç ortamların tamamında rahatlıkla kullanılabilmektedir. Ev ya da iş yerlerinde tavan görünümü iyileştirmeyi sağlamaktadır. Özellikle şık tasarımları ile ortamın havasını tamamı ile değiştirmektedir. Bu durumda evlerin ya da iş yerlerinin daha ilgi çekici ve şık bir görünüm kazanmasına imkan tanımaktadır. Firmamız sağladığı alçıpan hizmeti ile olabilecek en profesyonel işlemleri gerçekleştirmektedir.

Evkon Yapı Alçıpan

Kaliteli Malzemeler

Alçıpan hizmeti sağlanırken tamamı birinci sınıf kalitede malzemelere yer verilmektedir. Bu sayede uygulanan işlemlerin tamamı kalıcı ve uzun ömürlü olmaktadır. Bununla birlikte alçıpan uygulamasında kaliteli malzemelere yer verilmesi görünümde de kalitenin elde edilmesine imkan tanımaktadır. Kullanılan malzemenin kalitesi alçıpanın ev ya da iş yerlerinde profesyonel bir görünüm elde etmesini sağlar. Aynı zamanda alçıpan dökülme ya da ufalanma yapmaz.

Profesyonel Hizmet

Alçıpanın uygulanmasında profesyonel bir hizmet sunulmaktadır. Bu profesyonel hizmet sayesinde alçıpan uygulaması istek ve beklentilerin en doğru şekilde karşılanmasını sağlamaktadır. Alçıpan hizmeti uygulanırken son derece üstün bir hizmet anlayışı benimsenmektedir. Bu üstün hizmet anlayışı kapsamında alçıpanın uygulandığı alanda herhangi bir şekilde kötü bir görüntü ya da leke bırakılmamaktadır. Kusursuz bir görünüme sahip olunurken doğru adımlar ile uygulanan alçıpan oldukça uzun bir kullanım ömrüne sahip olmaktadır. Alçıpan uygulamasının yapılmasında tamamı ile alanında uzman personeller görev almaktadır. Bu sayede hiçbir şekilde kaliteden ya da profesyonellikten ödün verilmemektedir.

Yüksek Memnuniyet Oranı

Profesyonel ve üstün hizmet anlayışı, kaliteli malzemeler, alanında uzman personeller ile her zaman yüksek memnuniyet oranları elde edilmektedir. Firmamız çalışmalarının tamamında olduğu gibi alçıpan hizmetinde de yüksek memnuniyet oranlarını hedeflemekte ve en doğru şekilde başarıyı yakalamaktadır.