Mutfak

Mutfak

Mutfak

Kıyafet ve mobilya stillerinde geniş bir çeşitlilik olduğu gibi birçok mutfak stili de mevcuttur. Fransız mutfak, Amerikan mutfak ve Akdeniz stili gibi çok sayıda mutfak dekorasyon tarzı vardır. Çağdaş ve geleneksel olarak ikiye ayrılan mutfak dekorasyonları arasından dilediğiniz herhangi birinin proje etüdü ve montaj işlemleri firmamız tarafından gerçekleştirilebilir.

Mutfak tarzınızı belirlerken, evinizin mimari tarzının yanı sıra kişisel tercihlerinizi de göz önünde bulundurun. Yepyeni, çağdaş bir mutfak mı istiyorsunuz? Yoksa daha modern, kentsel bir tarz mı? Şimdi mutfak dekorasyon çeşitlerine göz atalım.

Mutfak

Geleneksel Mutfak

Mutfak montajı arasında en çok tercih edilenlerden biri olan geleneksel mutfak, tipik olarak pervazlar, aplikler, yükseltilmiş panel kapılar gibi daha dekoratif ve ayrıntılı özellikler içerir. Ahşap mobilyaların doğal güzelliğini sergiler. Geleneksel mutfak stillerinin diğer özellikleri arasında panel kapılar, süslü cam kapılar ve dekoratif doğrama kapılar dikkat çeker.

Mutfak

Modern Mutfak / Çağdaş Mutfak

Çağdaş ve modern mutfak tasarımı arasındaki farkı ayırt etmek biraz zor olabilir. Çünkü hem çağdaş hem de modern mutfaklar yeni, güncellenmiş stilleri ve trendleri temsil eder. Son zamanlarda temiz, açık alanlar ve şık çizgiler öne çıkar. Boya, plastik, paslanmaz çelik, laminat, cam ve beton gibi insan yapımı malzemelerin tasarıma dahil edilmesi de yaygındır. Modern mutfak stilleri, 20. yüzyılın başlarında ve ortalarında kök salmış mimaride modernizm hareketine atıfta bulunur. Çağdaş tasarım söz konusu olduğunda ise İskandinav mutfak tasarımı akla gelir. Modern ve çağdaş mutfaklar döşeme tarzı dolap, cesur renk sıçramaları, açık raflar, akıllı cihazlar, karışık metaller de bu mutfak dekorasyonlarının önemli özellikleridir.

Mutfak